KRÁTKÁ TRASA CCA 30 KM

PRIMAVERA BIKE 2024
23. 3. 2024 | 12:30

MAPA TRASY |

Nenáročná trasa vede z Hrušovan po hrázi řeky Jevišovky do stejnojmenné obce – poté po cyklostezce, tzv. bývalé "signálce" směrem k Trávnímu dvoru – dále přes most řeky Dyje a po hrázi až do Hevlína – zde se po otáčí a vrací opět po cyklostezce až do Hrušovan, kde skončí po 30 km finišem do cíle na náměstí.

Trasa je ideální pro všechny sportovně laděné cyklisty bez omezení věku, pohlaví a fyzické kondice. Vhodné také pro rodiny s dětmi, kteří si chtějí vyzkoušet atmosféru závodu.  

Cyklistická trasa pro horská kola začíná a končí ve městě Hrušovany nad Jevišovkou, které se nachází na jižní Moravě. Trasa je dlouhá přibližně 29 kilometrů.
Z Hrušovan se trasa vydává na sever, kde prochází lesy a poli, což představuje ideální terén pro horská kola. Poté trasa pokračuje směrem na východ, kde prochází obcí Jevišovka, což je malá obec obklopená poli a vinicemi.
Po průjezdu Jevišovkou trasa pokračuje na jih, kde prochází přes obec Hevlín, která je známá svými vinařskými tradicemi.
Poslední část trasy vede zpět na západ do Hrušovan nad Jevišovkou. Celkově je trasa velmi pestrá a nabízí kombinaci přírodních krás a kulturních památek, které můžete během závodu obdivovat. 

KATEGORIE ZÁVODU | KRÁTKÁ TRASA

MUŽI

ŽENY